Polski Związek Kendo


kendo · iaido · jodo

Pierwszy weekend 2019 roku

Wisła:

Wrocław:

Siemianowice Śląskie:

Pierwszy weekend stycznia 2019 roku wypełniony był treningami w całej Polsce. W Wiśle Kendocy spotkali się na pierwszym zgrupowaniu Kendo w 2019 roku zorganizowanym przez Polski Związek Kendo, we Wrocławiu kluby Renshinakn Wrocław oraz Iaido AZS Gliwice zorganizowały treningi wraz z turniejem, a w Siemianowicach Śląskich Katowicki klub Bumeikan zorganizował morderczy trening Iaido podczas którego wykonano 642 kata.

Poniżej pełna relacja z Wrocławia:

W dniach 05-06.2019, we Wrocławiu, odbyło się pierwsze w tym roku zgrupowanie i pierwszy Noworoczny Turniej Iaido. Organizatorami seminarium były kluby Renshinkan Wrocław i Iaido AZS Gliwice. Instruktorzy prowadzący: Lena Bidzińska Sensei 5 dan, Piotr Bidziński Sensei 5dan, Mirella Stern Sensei  5dan. 
Podczas dwudniowego zgrupowania ( ZNKR & MSR), po świątecznej przerwie, z noworocznymi postanowieniami i starym dobrym duchem walki, Iaidocy przystąpili do turnieju. Oto wyniki taikai - kategoria mudan - 4dan:
Mudan
1- Katarzyna Konofol
2- Tomasz Majchrzak
3- Albert Jerka

Shodan
1 - Andrij Bielousow
2 - Andrzej Pasiewicz
3 - Bartłomiej Wróbel

Nidan
1 - Karolina Krzykawiak
2 - Piotr Piniński
3 - Agnieszka Siewierska

Sandan-Yondan
1 - Adam Majchrzak
2 - Grzegorz Skórzewski
3 - Piotr Sych
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie  dziękujemy! Medalistom gratulujemy wygranych!Tym,którym się nie  powiodło tym razem, życzymy powodzenia w kolejnym turnieju i zapraszamy na następne zgrupowanie. 
Tags: ,