Polski Związek Kendo


kendo · iaido · jodo

Mistrzostwa Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo 2021

Długo wyczekiwane Mistrzostwa Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo 2021 już za nami!
Serdecznie podziękowania dla organizatora lokalnego Warszawskiego Klubu Kendo oraz wszystkich sponsorów (Mattel, Eppendorf, Wydawnictwo Iskry, Okami Kendo Shop), dzięki którym mogliśmy hojnie obdarować naszych medalistów!


Poniżej przedstawiamy podsumowanie wyników:

 
I. KATEGORIA: DZIECI
1 miejsce: Ewa Kosmęda (Dragons Kendo)
2 miejsce: Izabela Kozińska (Warszawski Klub Kendo)
3 miejsce: Krzysztof Niemiec (Warszawski Klub Kendo)
3 miejsce: Antoni Wisełka (Genryoku Wisła)
Nagroda Kantosho: Szymon Cieślar (Genryoku Wisła)
 
II. KATEGORIA: MŁODZICY
1 miejsce: Tadeusz Wowerka (Sopocki Klub Kendo)
2 miejsce: Mikołaj Łyżwiński (Warszawski Klub Kendo)
3 miejsce: Agnieszka Dampc (Sopocki Klub Kendo)
3 miejsce: Ludwik Chirkowski (Dragons Kendo)
Nagroda Kantosho: Agnieszka Dampc (Sopocki Klub Kendo)
 
III KATEGORIA: JUNIORZY MŁODSI
1 miejsce: Kacper Lorenc (UKS Kendo Łódź)
2 miejsce:  Maksymilian Kowalik (Tengukai Poznań)
3 miejsce: Kamil Domogała (Genryoku Wisła)
4 miejsce: Mateusz Raszplewicz (Tonbo Kendo Warszawa)
Nagroda Kantosho: Joanna Szymańska (Warszawski Klub Kendo)
 
VI KATEGORIA: JUNIORZY
1 miejsce:  Tomasz Boroń (Doshinkan Kraków)
2 miejsce:  Dominik Żak (UKS Kendo Łódź)
3 miejsce:  Patryk Pietrzak (UKS Kendo Łódź)
3 miejsce:  Jan Dąbrowski (Tonbo Kendo Warszawa)
Nagroda Kantosho: Nikodem Nawrocki (Tengukai Poznań)
 
V KATEGORIA: MŁODZIEŻ
1 miejsce:  Mateusz Gorczyca (Seishinkan Bydgoszcz)
2 miejsce:  Dominika Zajączkowska (Ryushinkai Wrocław)
3 miejsce:  Nikodem Nawrocki (Tengukai Poznań)
3 miejsce:  Tomasz Boroń (Doshinkan Kraków)
Nagroda Kantosho: Julia Janeczko (Dragons Kendo)
 
VI KATEGORIA: DRUŻYNOWA
1 miejsce: Sopocki Klub Kendo (E.Kosmęda, T.Wowerka, H.Wowerka)
2 miejsce: Warszawski Klub Kendo (I.Kozińska, M.Łyżwiński, J.Szymańska)
3 miejsce: Genryoku Kendo 1 (A.Wisełka, A.Dampc, K.Domogała)
3 miejsce:  Genryoku Kendo 2 (Sz. Cieślar A.Hadaszczak)
Nagroda Kantosho: Bartek Szymański (Warszawski Klub Kendo)

Wszystkim zawodnikom i rodzicom serdecznie dziękujemy za udział! Do zobaczenia za rok!