JODO


Drużynowy Mistrz Europy 2023

Lp Nazwisko Imię Stopień Klub PZK
1 Machura Łukasz rokudan Bumeikan
2 Urbanek Piotr rokudan Bumeikan
3 Bień Wiktor godan Meishinkan
4 Brzeziński Paweł godan SKK Kyojinbukan
5 Domański Ziemowit godan Meishinkan
6 Szczepański Michał godan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
7 Krawczyk Agnieszka yondan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
8 Wójcik Rafał yondan Meishinkan
9 Żurek Mariusz yondan Meishinkan
10 Filip Łukasz sandan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
11 Gałązka Maciej sandan WKK Byakkoshinkan
12 Kemp Michael nidan Meishinkan
13 Magosz Dorota nidan Bumeikan
14 Paprocki Jarosław nidan SKK Kyojinbukan
15 Ćwik Klaudia shodan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
16 Dobosz Roman shodan Bumeikan
17 Hatalak Mariusz shodan Bumeikan
18 Majchrzak Tomasz shodan PSI Butokukan
19 Piątek Przemysław shodan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
20 Zyga Marcin shodan Wrocławskie Stowarzyszenie Kendo
21 Jaworski Adam kyu WKK Byakkoshinkan
22 Jurgas Aleksandra kyu SKK Kyojinbukan
23 Mazurek Jakub kyu WKK Byakkoshinkan
24 Papis Katarzyna kyu SKK Kyojinbukan
25 Podhraska-Benc Joanna kyu SKK Kyojinbukan

Trenerka Kadry Narodowej Jodo wraz z Komisją Jodo Polskiego Związku Kendo ogłasza skład Reprezentacji Polski Jodo na 21. Mistrzostwa Europy Jodo, które odbędą się w Magglingen we październiku 2023 roku.

Shodan

  1. Jarosław Paprocki, SKK Kyojinbukan Sopot
  2. Marcin Zyga, WSK Wrocław

Nidan

  1. Dorota Magosz, Bumeikan Katowice
  2. Dorota Olender, Meishinkan Poznań

Sandan

  1. Łukasz Filip, WSK Wrocław
  2. Adam Majchrzak, Butokukan Racibórz

Yondan

  1. Wiktor Bień, Meishinkan Poznań  
  2. Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław

Godan

  1. Paweł Brzeziński, SKK Kyojinbukan Sopot
  2. Michał Szczepański, WSK Wrocław

Na otwartym turnieju 6 dan odbywającym się przy Mistrzostwach Europy Jodo reprezentować nas będą:

  1. Adam Kitkowski, Meishinkan Poznań
  2. Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  3. Piotr Urbanek, Bumeikan Katowice

Drużyna w składzie: Michał Szczepański, Wiktor Bień , Agnieszka Krawczyk, Jarek Paprocki

Menedżer Reprezentacji Jodo: Paweł Brzeziński

 

Agnieszka Krawczyk

Trenerka Kadry Jodo

 

Łukasz Machura, Paweł Brzeziński, Agnieszka Krawczyk

Komisja Jodo

 

 

Trenerka Kadry Narodowej Jodo wraz z Komisją Jodo Polskiego Związku Kendo ogłasza skład Ścisłej Kadry Narodowej Jodo na 2023 rok.

(kolejność nazwisk alfabetyczna)

Shodan

  1. Roman Dobosz, Bumeikan Katowice
  2. Jarosław Paprocki, SKK Kyojinbukan Sopot
  3. Marcin Zyga, WSK Wrocław

Nidan

  1. Dorota Magosz, Bumeikan Katowice
  2. Dorota Olender, Meishinkan Poznań

Sandan

  1. Łukasz Filip, WSK Wrocław***
  2. Adam Majchrzak, Butokukan Racibórz

Yondan

  1. Wiktor Bień, Meishinkan Poznań
  2. Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław

Godan

  1. Paweł Brzeziński, SKK Kyojinbukan Sopot
  2. Ziemowit Domański, Meishinkan Poznań
  3. Michał Szczepański, WSK Wrocław

Rokudan

  1. Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  2. Piotr Urbanek, Bumeikan Katowice


*** po spełnieniu dodatkowych warunków

 

Agnieszka Krawczyk
Trenerka Kadry Jodo

Łukasz Machura, Paweł Brzeziński, Agnieszka Krawczyk
Komisja Jodo