.

Informacja o planach szkoleniowych Polskiego Związku Kendo na 2021 rok

Ze względu na panującą sytuacją epidemiczną w kraju oraz aktualne obostrzenia uniemożliwiające treningi jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji pod względem ułożenia planu szkoleniowego na rok 2021. 

Informacje Komisji Kendo:

Odnośnie planów szkoleniowych z ramienia PZK w roku 2021 – planujemy wrócić do organizowania ogólnopolskich zgrupowań jak tylko branża hotelowo-gastronomiczna zostanie od mrożona, a organizacja wspólnego treningu będzie bezpieczna. Jesteśmy tu zależni  od sytuacji epidemiologicznej w kraju, monitorujemy tą sytuację na bieżąco.

Odnośnie zawodów organizowanych z ramienia PZK w roku 2021 - w zależności od tego kiedy będziemy w stanie wrócić do organizacji zgrupowań, podejmiemy decyzję czy możliwa w tym roku będzie organizacja DMP i IMP – zarówno zaległych z roku 2020, oraz docelowych za rok 2021.

W międzyczasie zachęcamy wszystkich zawodników Kendo do aktywnego spędzania wolnego czasu, dbania o kondycję fizyczną i psychiczną oraz powrotu do regularnych treningów w bezpiecznej formie jak tylko aktualne obostrzenia zostaną zniesione.

Informacje Komisji Iaido i Komisji Jodo:

Komisja Iaido i Komisja Jodo planują wznowienie organizacji ogólnopolskich zgrupowań Iaido i Jodo kiedy tylko branża hotelowo-gastronomiczna zostanie ustawowo przywrócona do stanu sprzed pandemii, a organizacja ogólnopolskiego treningu będzie bezpieczna. W zależności od powyższego, podejmiemy decyzję czy możliwa i uzasadniona będzie organizacja Mistrzostw Polski Iaido oraz Mistrzostw Polski Jodo w roku bieżącym. W międzyczasie zachęcamy wszystkich zawodników Iaido i Jodo do aktywnego spędzania wolnego czasu, dbania o kondycję fizyczną i psychiczną oraz powrotu do regularnych treningów w bezpiecznej formie jak tylko aktualne obostrzenia zostaną zniesione.