.

Informacja odnośnie składu Komisji Kendo

 Obecny skład Komisji Kendo:

Komisja Kendo ogłasza, iż w 2020 roku współpracę z PZK w roli członka komisji zakończył Julian Górski, któremu dziękujemy serdecznie za pracę wykonaną w tej roli na rzecz wspierania Kendo w Polsce.

 

Nabór na nowych członków Komisji Kendo:

W związku z powyższym, Komisja Kendo ogłasza nabór na nowych członków Komisji – poszukujemy od 1 do 3 osób, aby w pełni uzupełnić skład komisji (w zależności od ilości zgłoszeń i zatwierdzenia przez Zarząd PZK).

Jeżeli chcesz wesprzeć Kendo w Polsce, chodzą Ci po głowie pomysły jak nasza „kendocka” rodzina mogłaby działać lepiej - zapraszamy! Jest wiele do zrobienia, dużo wyzwań ale też i fajnych pomysłów do przepracowania.

Swoje zgłoszenie wysyłajcie do 7 lutego 2021, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do wiadomości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w treści wystarczy przedstawić swoją osobę, krótką argumentację kandydatury oraz adres e mail + numer telefonu. Zarząd PZK/Komisja Kendo będzie kontaktować się z zainteresowanymi w ramach naboru. 

Zachęcamy do dołączenia do zespołu, 

Anna Betley-Uchańska i Kasper Yearwood.